Загальні відомості

Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг!

Центр надання адміністративних послуг – це структурний підрозділ Берегівської районної державної адміністрації, утворений відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги». Через центр надання адміністративних послуг суб’єктам звернень надаються адміністративні послуги визначені розпорядженням голови райдержадміністрації від 04.07.2014 року № 215 з урахуванням вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року № 523-р.

___________________________________

В центрі надання адміністративних послуг прийом суб’єктів звернень здійснюють адміністратори:

Завідувач сектору – адміністратор – Баєр Тетяна Олександрівна;

Адміністратор  – Багреєва Клара Василівна;

Адміністратор – Блінкін Євгеній Валентинович.

___________________________________

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг:

Понеділок: з 8.00 до 17.00

Вівторок: з 8.00 до 20.00

Середа: з 8.00 до 17.00

Четвер: з 8.00 до 17.00

П’ятниця: з 8.00 до 17.00

Вихідні дні: субота, неділя та святкові дні

Сектор працює без обідньої перерви

___________________________________

Поштова адреса Центру надання адміністративних послуг:  

90202, Закарпатська область, м. Берегове, вул. Мукачівська, 6

телефон: 2-43-22

адреса електронної пошти: admin.bereg-rda@carpathia.gov.ua

 веб-сайт: www.bereg-rda.gov.ua

___________________________________

Основними завданням центру є :

  1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.
  2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.
  3. Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій про вимоги та порядок надання адміністративних послуг.
  4. Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.
  5. Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.
  6. Забезпечення поширення інформації про порядок надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, що належать до адміністративних послуг.

Виходячи з поставлених завдань, в центрі надання адміністративних послуг створені умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, скорочення та спрощення процедур отримання ними усіх необхідних документів, унеможливлення будь-яких корупційних дій з боку посадових осіб адміністративних органів.

Основними принципами роботи центру є ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем з якими звертаються до нього відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх вирішення.