Відомості про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до Берегівської районної державної адміністрації

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 20.05.11 № 303 „Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації”  та виконання  розпорядження голови  райдержадміністрації від 06.06.11 № 226 забезпечується оприлюднення в районній газеті „Вісник Берегівщини”, на офіційному веб-сайті  райдержадміністрації, інформаційних стендах у спеціальних місцях роботи  запитувачів інформації, зазначеної у статті 15 Закону України „Про  доступ до публічної інформації”.

Усі запити на публічну інформацію, які  надходять до райдержадміністрації, реєструються, обліковуються  та оперативно обробляються  загальним відділом апарату райдержадміністрації. У загальному відділі визначено  місце для роботи запитувачів із документами,  що містять публічну інформацію,  створено умови для подання  письмових запитів    громадянами з обмеженими  фізичними можливостями.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації систематично інформує керівника апарату районної державної адміністрації про кількість та характер запитів на інформацію та надає зазначену інформацію  сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації для оприлюднення.

Відомості про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до Берегівської районної державної адміністрації за 1 квартал 2018 року

Усі запити були своєчасно розглянуті, запитувачам інформації  надано ґрунтовні відповіді по суті.