Увага! Обмеження руху

1496236720_znakВідповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, законів України „Про дорожній рух”, „Про автомобільні дороги”, постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року № 879 „Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування” та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації 31.05.2016 № 275 „Про обмеження руху великовагових транспортних засобів дорогами загального користування у Закарпатській області”, враховуючи, що в літній період унаслідок тривалої спекотної погоди (підвищення температури повітря більше як 28 С0) великоваговими транспортними засобами пошкоджується та руйнується покриття автомобільних доріг, з метою збереження проїзної частини доріг та забезпечення вимог безпеки дорожнього руху:

Введено режим обмеження руху для одноосьових лісовозів та великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни навантаженням на вісь 7 тонн на дорогах місцевого значення району у період температури повітря вище +28 с° протягом літнього періоду з 10.00 до 22.00 години включно, крім транспортних засобів, які здійснюють перевезення вантажів, що швидко псуються та використовуються під час ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.