До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!


З 4 по 8 червня 2018 року пройде Український індустріальний тиждень за підтримки Мінекономрозвитку, а також громадських та професійних об’єднань.

Український індустріальний тиждень – це серія регіональних форумів, що будуть реалізовані при підтримці Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ за моделлю Європейського індустріального дня (EU Industry Day).

Захід дозволить українським компаніям у регіонах продемонструвати свій потенціал у сфері індустріального розвитку, вибудувати діалог із державними структурами та окреслити можливості співпраці з європейськими партнерами. Органи державної влади в свою чергу отримають якісний зворотній зв’язок з метою ефективного формування та реалізації промислової політики.

Із критеріями для участі у заході, а також детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: http://goo.gl/47TdBx

У разі необхідності за додатковою інформацією звертатися за адресою: chernykh@me.gov.ua

_______________________

Закарпатська торгово- промислова палата запрошує зацікавлених підприємств прийняти участь у Виставці «China Smart Expo 2018», яка проходитиме 30 травня – 01 червня 2018 року в м. Будапешт (Угорщина).
Основні тематичні напрямки:

 – продукти харчування;

 -освіта (співпраця з вищими навчальними закладами);

-сільське господарство;

-туризм, відпочинок оздоровлення.

В рамках заходу проходитиме ділова зустріч за участю 300 китайських підприємств, де буде представлена можливість встановити ділові контакти з китайськими підприємствами –виробниками, експортерами та імпортерами продукції.

У разі необхідності за додатковою інформацією звертатися:

       Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-94-50.

       E-mail: exib@tpp.uzhgorod.ua