Міжнародні виставки: Туреччина, Азербайджан, Китай


З 13 по 15 жовтня 2017 року у м. Анкара (Туреччина) відбудеться “Міжнародний фестиваль хліба”.

Метою заходу є ознайомлення з культурою та історією турецького хліба та встановлення нових ділових зв’язків. Для презентації своїх національних виробів з хлібу планується запросити представників з Азербайджану, Боснії та Герцеговини, Казахстану, Киргизії, Узбекистану, Туркменістану, Македонії, України та ін. країн.

Відповідно до досягнутих домовленостей, організаторами заходу українській стороні на безкоштовній основі надаватиметься стенд площею 9 кв. метрів для презентації продукції національних виробників хлібу.

Для отримання детальнішої інформації щодо умов участі у заході необхідно звертатися до координатора заходу  – Єліз Гьочбак (Yeliz Göçbak), адреса: RUAN FUARCILIK LTD. ŞTİ. Cinnah Cad. No: 21/12 Çankaya / Ankara TÜRKİYE; факс: +90 312 426 10 67, моб.тел.: +90 541 457 34 78; ел.адреса: info@ruan.com.tr.

____________________________

З 13 по 15 вересня 2017 pоку, у виставковому центрі “Баку Експо Центр” м. Баку (Азербайджан) відбудеться Міжнародна промислова виставка “CASPIAN IND EXPO – 2017”, організатором якої є компанія “ITF Group” (International Trade Fairs Group).

На виставці буде представлена продукція і послуги, пов’язані з такими сферами промисловості як: нафта, газ, хімія, енергетика, металургія, сільське господарство, будівельні матеріали, виробництво дорожніх матеріалів і обладнання, керамічна плитка, продукти харчування та напої, фарби, виробництво меблів,  друкована продукція, виробництво паперу та ін. В рамках виставки заплановано також проведення бізнес-форуму за участю представників провідних міжнародних компаній. На сьогодні свою участь підтвердили компанії з 14 країн.

Детальна інформація розміщена на сайтах: www.caspianindexpo.com,

https://bakuexpocenter.az/az/exhibitions.php,e-mail:itfgroupexpo2017@gmail.com,

info@itfgroupexpo.com, тел. (+99 412) 437-80-10, (+99 450) 546-30-36.