Акція до Дня Державного Прапора України “Селфі з Прапором”


DSC_0063Берегівська райдержадміністрація радо долучається до проекту Міністерства закордонних справ України, що присвячений Дню Державного Прапора України – «#SelfieWithFlag».

За умовами проекту необхідно зробити фото з Державним Прапором у своєму улюбленому місці в межах України.

Отож колектив Берегівської райдержадміністрації, під керівництвом заступників голови  – Віталія Матія і Федора Бімби, вирушив до села Четфолво. Адже саме тут знаходяться унікальні історичні пам’ятки – кам’яний готичний реформатський храм XV століття(!), а також дзвіниця — шедевр теслярського мистецтва, побудована в XVIII столітті. Майже 30-метрова дзвіниця вважається чи не найвищою серед своїх посестер на Закарпатті.

DSC_0083У селі Четфолво є ще одне архітектурне диво – прекрасний католицький храм Зіслання Святого Духа, що нагадує маленьку «сіднейську оперу». Крім футуристичного вигляду, церква є особливою тим, що в ній почергово проходять служби Божі як римо-, так і греко-католиків.

Сподіваємося, що наші фото потраплять до списку переможців, а всі читачі відкриють для себе неповторну красу Берегівщини, наші культурні та

P.S. Прес-центр райдержадміністрації щиро вдячний керівництву райдержадміністрації за підтримку ідеї та допомогу в організації поїздки, сільському голові Четфалви та працівникам храмів і колективу, який мужньо витримав фотосесію і яскраве сонце.

#СелфізПрапором #UkraineIsBeautiful  #VisitUkraine