До уваги представників малого та середнього бізнесу району!


Канадсько – український  проект CUTIS оголосив відбір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до канади U CAN EXPORT у пріоритетних секторах, а саме: 1) Одяг;2) взуття;3)Меблі;4)Шоколад та кондитерські вироби;5)ІТ – послуги. Пріоритети були визначені в результаті ґрунтовного аналізу канадського та українського ринків.

Програма U CAN EXPORT впроваджується проектом CUTIS у партнерстві з Офісом просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

Вона розрахована на 3 роки та має кілька рівнів: комплексний – для обмеженої кількості і компаній малого і середнього бізнесу, найбільш перспективних і готових до експорту; освітньо – консультаційний – для решти компаній у пріоритетних секторах, зацікавлених у виході на канадський ринок;інформаційний – для широкого кола компаній, що зацікавляться канадським ринком.

Комплексна підтримка включатиме в себе наступні заходи: спіфінансування участі підприємств у профільних виставках та інших маркетингових заходах у Канаді та США; індивідуальна консультаційна підтримка підприємств досвідченими галузевими консультантами з Канади та України з питань доступу та просування на канадському ринку; організація бізнес – зустрічей з потенційними замовниками в Канаді; організація торговельних місій до Канади та спів фінансування участі підприємств у них; доступ до навчальних програм та матеріалів.

Контакти проекту CUTIS +38(044) 2772395, 04071, м.Київ, вул. Щекавицька 30/39, оф.47.