Берегівська районна державна адміністрація

Обговорили медичну реформу та підписання декларацій з сімейними лікарями

DSC_0125Сьогодні у голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, за участі заступника голови Федора Бімби, головний лікар Берегівського центру ПМСД Руслана Гедєш інформувала про стан приписної кампанії до лікарів первинної  ланки:

«В Україні з 2  квітня стартувала  приписна кампанія до лікарів первинної  ланки: терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів.
Берегівський Центр ПМСД та його структурні підрозділи, лікарі загальної практики сімейної медицини, педіатри, терапевти зареєстровані в медичній  інформаційній системі е-Health.
На даний час всі заклади первинної ланки підключенні до інтернет- мережі та забезпеченні компʼютерною технікою.
Станом на сьогоднішній день  вже укладено 6417 декларацій між лікарями та пацієнтами.
Наразі ажіотаж довкола підписання декларацій дещо спав, у порівнянні з першими днями приписної кампанії» Детальніше…


Робоча зустріч із представниками компанії «МЕГО ЛТД»

32767071_989790741176405_6140792928122961920_nСьогодні голова райдержадміністрації провів робочу зустріч із представниками компанії «МЕГО ЛТД» та Нижньореметівським сільським головою Олександром Подмятніковим і районним депутатом Миколою Іванюком.

Разом обговорили початок ремонтних робіт на автодорозі обласного значення «Берегово – Кам’янське», який буде проводити ТОВ «МЕГО ЛТД», як переможець тендеру.


Нові бланки Декларації про доходи громадян та Заяви на отримання субсидій

subsidii_0Міністерством соціальної політики затверджені нові бланки Декларації про доходи громадян та Заяви на отримання субсидій в яких враховані зміни, відповідно нового Положення про порядок призначення житлових субсидій. Зокрема, в Декларації відтепер слід заповнювати такі пункти:

1. Дані про осіб, які входять до складу домогосподарства і їх зареєстроване та фактичне місце проживання. Що це означає Детальніше…