Берегівська районна державна адміністрація

20 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Den pam’yati zhertv politichnih represijЩороку, в третю неділю травня, по всій Україні проводяться різноманітні заходи, присвячені пам’яті про ці страшні події.

20 травня на території Берегівського району обмежено проведення розважальних заходів.

На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій рекомендовано спуcтити Державний Прапор України.

Берегівська районна державна адміністрація звертається до релігійних організацій з проханням провести панахиди та молебні за загиблими внаслідок політичних репресій.


Опитування щодо перспектив розвитку молодіжного підприємництва

erasmusplus_0В межах реалізації проекту Еразмус+ «Вищі навчальні заклади для молодіжного підприємництва» (589942-ЕРР-1-2017-1-ЕРРКА2-СВY-ЕР-РЕ, більше про проект на сайті http://heifye.hduht.edu.ua), з метою проведення досліджень стану та перспектив розвитку молодіжного підприємництва в країнах східного партнерства, Харківський державний університет харчування та торгівлі спільно з Вірменським державним економічним університетом, Білоруським торговельно – економічним університетом споживчої кооперації, Технічним університетом Молдови, Академією економічної освіти Молдови, Батумським державним університетом ім.Шота Руставеллі та університетом РІСЕБА (Латвія) з 10 травня 2018р. по 10 червня 2018р. проводить дослідження серед молоді України шляхом анонімного онлайн – опитування щодо оцінки стану молодіжного підприємництва в Україні за посиланням: http://bit.ly/2HYbkZ3. Детальніше…


74-та річниця кримськотатарського народу. Пам’ятаємо

32882578_2068718313349730_7200967384226594816_nСьогодні весь світ згадує жахливі події 1944-го року, коли за вказівкою вождів тоталітарного режиму кримських татар, а з ними й представників інших національних меншин, примусово депортували у віддалені регіони Радянського Союзу.

Біль кримськотатарського народу – це наш спільний біль. Біль десятків тисяч кримських татар, які ніколи так і не повернулися до рідного Криму Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району! Виставка у Китаї «China International Import Expo 2018»

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку від 08.05.2018 №4602-04/20033-06, інформуємо, що у період з 5 до 10 листопада українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю «China International Import Expo 2018» у м.Шанхай.

Міністерством разом із Офісом із просування експорту при Мінекономрозвитку наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці «China International Import Expo 2018», який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді промо-відео (3D, AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично Детальніше…


Увага! Обмеження руху

1496236720_znakВідповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, законів України „Про дорожній рух”, „Про автомобільні дороги”, постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року № 879 „Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування” та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації 31.05.2016 № 275 „Про обмеження руху великовагових транспортних засобів дорогами загального користування у Закарпатській області”, враховуючи, що в літній період унаслідок тривалої спекотної погоди (підвищення температури повітря більше як 28 С0) великоваговими транспортними засобами пошкоджується та руйнується покриття автомобільних доріг, з метою збереження проїзної частини доріг та забезпечення вимог безпеки дорожнього руху:

Введено режим обмеження руху для одноосьових лісовозів та великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни навантаженням на вісь 7 тонн на дорогах місцевого значення району у період температури повітря вище +28 с° протягом літнього періоду з 10.00 до 22.00 години включно, крім транспортних засобів, які здійснюють перевезення вантажів, що швидко псуються та використовуються під час ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.


День вишиванки у Берегівській РДА

Щирі вітання з Днем вишиванки від колективу Берегівської райдержадміністрації та районної ради! Вишиванка єднає. Вишиванка – надає сили. Це символ чистоти, єдності поколінь та єдності усього народу, символ любові до своєї землі, своєї Батьківщини.

????????????????????????????????????


Нарада з питань охорони здоров’я

DSC_0002Вчора, 16 травня, у заступника голови райдержадміністрації Федора Бімби, за участі начальниці відділу охорони здоров’я – Еріки Дворак, обговорили питання охорони здоров’я району.

Головні лікарі Берегівської ЦРЛ та Берегівського центру ПМСД – Іван Малеш та Руслана Гедєш, а також районні спеціалісти інформували про стан захворюваності та надання медичної допомоги хворим на інфекційні захворювання, туберкульоз та ВІЛ.

Зокрема йшлося про те, що в інфекційному відділенні почастішали пацієнти із кором. Також почастішали випадки хіміорезистентного туберкульозу.


Приходь на роботу у вишиванці!

32629412_990460854442727_5559945536741572608_nЗавтра, у третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки. Друзі, чекаємо вас та ваші фото у національному однострої.
…Одягнімо в свята і неділі,
В будень, за потреби, одягнім
І відчуєм — вороги безсилі
Зруйнувати український дім.
Одягнімо вишиванки, друже,
Хай побачить українців світ —
Молодих, відважних, дужих,
У єднанні на сто тисяч літ.  (Василь Дерій)

 


Увага! Пошук житла у місті Берегові та Берегівському районі!

32562039_1041843775992856_8792429659917647872_nЗ метою забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб із їх числа, Берегівською райдержадміністрації здійснюється пошук житла (будинків, квартир) у місті Берегові та Берегівському районі.

Власників житлових будинків, квартир, які мають наміри продати власне житло, просимо звертатися з відповідними документами (правовстановлюючі документи на житловий об’єкт; технічну документацію на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку; документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України ,,Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”; довідку з місця проживання щодо зареєстрованих осіб у житловому об’єкті) до служби у справах дітей райдержадміністрації, за адресою: м. Берегово, вулиця Мукачівська, буд. 6 (ІІ поверх, кабінет 21).


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

З 4 по 8 червня 2018 року пройде Український індустріальний тиждень за підтримки Мінекономрозвитку, а також громадських та професійних об’єднань.

Український індустріальний тиждень – це серія регіональних форумів, що будуть реалізовані при підтримці Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ за моделлю Європейського індустріального дня (EU Industry Day) Детальніше…


21 травня вихідний день

180516_news-09-35У зв’язку зі святкуванням Святої Трійці за Григоріанським календарем закарпатці, незалежно від конфесійної приналежності, отримають у понеділок, 21 травня, вихідний день.

Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Геннадій Москаль. Згідно з документом, головам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день із понеділка, 21 травня, на суботу – 26 травня Детальніше…


Зустріч із новопризначеним консулом Угорщини в Берегові

32818033_990189947803151_8529139282680479744_nВчора голова райдержадміністрації Іштван Петрушка провів зустріч із новопризначеним консулом Угорщини в Берегові – Матяшем Сіладі.

В ході зустрічі обговорили соціально-економічну та політичну ситуацію в регіоні.
Голова райдержадміністрації побажав консулу успіхів на дипломатичній службі та сподівання на продовження дружніх відносин між країнами.


Обговорили медичну реформу та підписання декларацій з сімейними лікарями

DSC_0125Сьогодні у голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, за участі заступника голови Федора Бімби, головний лікар Берегівського центру ПМСД Руслана Гедєш інформувала про стан приписної кампанії до лікарів первинної  ланки:

«В Україні з 2  квітня стартувала  приписна кампанія до лікарів первинної  ланки: терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів.
Берегівський Центр ПМСД та його структурні підрозділи, лікарі загальної практики сімейної медицини, педіатри, терапевти зареєстровані в медичній  інформаційній системі е-Health.
На даний час всі заклади первинної ланки підключенні до інтернет- мережі та забезпеченні компʼютерною технікою.
Станом на сьогоднішній день  вже укладено 6417 декларацій між лікарями та пацієнтами.
Наразі ажіотаж довкола підписання декларацій дещо спав, у порівнянні з першими днями приписної кампанії» Детальніше…


Робоча зустріч із представниками компанії «МЕГО ЛТД»

32767071_989790741176405_6140792928122961920_nСьогодні голова райдержадміністрації провів робочу зустріч із представниками компанії «МЕГО ЛТД» та Нижньореметівським сільським головою Олександром Подмятніковим і районним депутатом Миколою Іванюком.

Разом обговорили початок ремонтних робіт на автодорозі обласного значення «Берегово – Кам’янське», який буде проводити ТОВ «МЕГО ЛТД», як переможець тендеру.


Нові бланки Декларації про доходи громадян та Заяви на отримання субсидій

subsidii_0Міністерством соціальної політики затверджені нові бланки Декларації про доходи громадян та Заяви на отримання субсидій в яких враховані зміни, відповідно нового Положення про порядок призначення житлових субсидій. Зокрема, в Декларації відтепер слід заповнювати такі пункти:

1. Дані про осіб, які входять до складу домогосподарства і їх зареєстроване та фактичне місце проживання. Що це означає Детальніше…


Про підсумки роботи Виноградівського об’єднаного управління ПФУ Закарпатської області за 1 –й квартал 2018 року

pensiynyy-fond-ukrayinyПротягом І-го кварталу 2018 року до бюджету управління з усіх джерел фінансування з урахуванням залишку надійшло 201967,7 тис.грн. проти передбаченого завдання 205546,6 тис.грн. або 98,26% до плану. Власних коштів надійшло 704,8 тис.грн. при плані 710,9 тис.грн. або 99,1 % доведеного завдання.

Загальна сума заборгованості до бюджету Фонду станом на 01.04.2018 року становить 9148,6,2 тис.грн., в т.ч. по страхових внесках згідно Закону України “Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування” № 1058 – 2484,4 тис.грн. , (в т.ч.: Виноградівський р-н – 265,5 тис.грн, Берегівський р-н-  2218,9 тис.грн.)   по відшкодуванню пільгових пенсій – 6664,2 тис.грн.( в т.ч.: Виноградівський р-н –1888,5 тис.грн.,  Берегівський р-н –4 775,7 тис.грн.) Детальніше…


Робоча зустріч

DSC_0128Сьогодні, 11 травня, голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка провів робочу зустріч із заступником голови Закарпатської обласної ради Петром Грициком.

В ході зустрічі були обговорені найважливіші питання перспективного економічного розвитку району та соціальної сфери Берегівщини.


Москаль: «Угорщина передасть Закарпатській області як гуманітарну допомогу вакцини на суму понад 17 мільйонів гривень»

100518_news-11-21Наступного тижня Міністерство людських ресурсів Угорщини передасть Закарпатській області як гуманітарну допомогу два типи вакцин: 21 тисячу 600 доз п’ятикомпонентної вакцини пентаксим (Pentaxim) та 15 тисяч доз вакцини від кору, паротиту і краснухи M-M-RVAXPRO.

– Обидва препарати французького виробництва й сертифіковані в Україні, – повідомляє Геннадій Москаль. –  Вартість однієї дози Pentaxim становить 600 гривень, а M-M-RVAXPRO – 300 гривень, таким чином загальна вартість гуманітарної допомоги – 17 мільйонів 460 тисяч гривень Детальніше…


Надзвичайно важливо, щоб Закон про Антикорупційний суд був прийнятий найближчим часом – Президент

2a8e784644707ab180ee7eb625a43e9e_1485325784_extra_largeПрезидент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками ЗМІ наголосив на важливості ухвалення Верховною Радою України Закону про Антикорупційний суд найближчим часом.

«Створення антикорупційного суду не обговорювали. Чого його обговорювати? Він (законопроект – ред.) в Парламенті знаходиться. Я впевнений в тому, що Парламент буде спроможний прийняти і підтримати пропозиції або проект Президента, який був внесений», – відповів Глава держави на питання, чи обговорювалося питання створення Антикорупційного суду під час зустрічей в Аахені Детальніше…